Kurumsal

hakkımızda

Hakkımızda Bilgi Edinin...

1995 yılında inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi ülkemize, yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Konya'da kurulmuş olan Kocaman Karot İnşaat firması kuruluşundan beri süre gelen profesyonellik dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istakrarlı bir büyüme göstererek inşaat sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Türkiye'nin her bölgesinde öncü ve örnek nitelikte kalite, yenilikçi adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Üstlendiğimiz hizmetleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak saygın bir hizmet anlayışı benimsememizde personellerimizin deneyimi ve profesyonelleği ile yönetim kadromuzun geliştirmiş olduğu organisazyonel başarısı etkili olmuştur.

hakkımızda karot

Sürdürülebilirlik...
Kocaman Karot İnşaat sürdürebilirliği, kendi iş modelinin temelini ve iş geliştirmeyi esas alan değerler arasına yerleştirir. Sürdürebilirlik Kocaman Karot'un etik kurallarının kurucu bir ilkesi değer oluşturan bir varlık ve rekabetin gücünü sürekli olarak artırmak için ele alınması gereken bir zorluktur. Bu Kocaman Karot İnşaat'ın stratejilerine, süreçlerine ve faaliyetlerine daha da entegre etmek için kendi iş modelini geliştirmesine yardımcı olmuştur.

Misyonumuz...
Kocaman Karot İnşaat olarak müşteri odaklılık karşılıklı saygı şeffaflık, güven, adalet, sorumluluk bilinci, rekabetçilik ve en önemlisi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle ve bu değerler doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün değer katarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz...
Kocaman Karot İnşaat olarak daima girişimçi, yenilikçi ve gelişime açık kimliğimizle kendimizi yenileyerek üretim ve hizmet kalitemizi yükseltmek.